Feragatname

Hostingsatınal.com, hosting ile ilgili bilgi sağlamayı amaçlayan bağımsız bir web sitesidir. Elimizden gelenin en iyisini yapıyoruz, ancak bu sitede yayınlanan bilgilerin doğru ve eksiksiz olduğuna dair herhangi bir garanti veya teminat veremiyoruz. Ayrıca sitemizde yazılan makalelerin görüşe dayalı ve öznel olduğunu ve yazılı veya grafik içeriklerin hiçbir şekilde yasal danışmanlık veya tavsiye için kullanılamayacağını veya kullanılmaması gerektiğini unutmayın.

Tanıttığımız web siteleriyle ilgili olarak, hostingsatinal.com, ziyaretçilerimiz ile herhangi bir hosting operatörü arasında meydana gelebilecek herhangi bir anlaşmazlık durumunda hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. 

Ayrıca hostingsatinal.com, sitemizde bağlantı verilen, tanımlanan veya herhangi bir şekilde tanıtılan sitelerle ilgili içerik, bilgi veya herhangi bir faaliyet için hiçbir sorumluluk kabul etmez.

Posta listemize katıldığınızda, e-posta adresinizi ve bize verdiğiniz diğer bilgileri kesinlikle gizli tutacağız. E-postanız bizimle güvendedir; bilgilerinizi başkalarına asla vermeyiz veya satmayız. Lütfen unutmayın, kişisel bilgilerinizi gönüllü olarak açıkladığınızda, bu bilgiler başkaları tarafından toplanabilir ve kullanılabilir. Çevrimiçi bilgilerinizi gizli tutma sorumluluğu size aittir. Çevrimiçi olduğunuzda dikkatli ve sorumlu olmanızı şiddetle tavsiye ederiz.

Ayrıca, ziyaretçilerimizin kendi ülke ve yargı bölgelerine özgü düzenleyici gereksinimlere uyduklarından emin olmaları kendi sorumluluklarındadır. Hosting web siteleriyle ilişkili potansiyel olarak yasa dışı faaliyetleri hiçbir şekilde desteklemiyor veya teşvik etmiyoruz.

Hostingsatinal.com’daki içerikle ilgili olarak, bu içeriğin telif hakkıyla korunduğunu ve bizden yazılı izin alınmaksızın herhangi bir kullanımın marka yasalarının ihlali olduğunu ve telif hakkımızın ihlal edilmesinin yasanın tam kapsamıyla takip edileceğini unutmayın.

Saygılarımızla,

HostingSatinAl.com

Bu site çerezleri kullanmaktadır.
Çerez politikamızı okuyun
Kabul Et