Biz Kimiz

HostingSatinAl.com, sunuculara, web sitelerine ve teknolojiye gerçekten ilgi duyan ve yıllardır hosting sektöründe çalışan hosting meraklıları tarafından oluşturulmuştur. Bu sayede iyi bir hosting sağlayıcısını nasıl tanıyacağımızı biliyoruz ve kullanıcılarımıza önerilerde bulunma konusunda kendimize güveniyoruz.

Satin Alinacak en Iyi Hosting Saglayicilari

HostingSatinal’ın amacı, ziyaretçilerimizi en iyi hosting sağlayıcılarına yönlendirmek, farklı hosting özelliklerini tanımlamak ve seçilen web hosting sağlayıcıları hakkında bilgi vermek, özel indirimler sunmak, incelemeleri okumak ve ilginç bulduğumuz yeni hosting siteleri hakkında bilgi sağlamaktır.

Sitemizde tanıtılan hosting sitelerine ziyaretçileri yönlendirdiğimizde komisyon aldığımız bir sır değildir. Ancak, müşteri yönlendirmelerinden komisyon almamız, belirli bir hosting sağlayıcısını bağımsızca inceleme, tanıtma veya herhangi bir şekilde önerme şeklimizdeki tarafsızlığımızı değiştirmez.

Bununla birlikte, bu sitedeki içeriğin yalnızca bilgi ve eğlence amaçlı olduğunu ve kişisel görüşler içerebileceğini unutmayın. Amacımız her zaman mümkün olan en doğru bilgiyi sağlamak olsa da, hosting siteleri şartları düzenleyebilir ve güncellemeler yapabilir ve biz bunu zamanında fark etmeyebiliriz, bu nedenle bilgilerimizin her zaman %100 doğru olduğunu garanti edemeyiz.

Yazarlarımız

Bora Yılmaz

Hosting & WordPress Uzmanı, Test Uzmanı & Yazar

LinkedIn: Bora Yilmaz

Bora’nın hosting ve WordPress hakkında bilmediği bir şey, bilinmeye değer değildir. Hosting sektöründe çalışma konusunda yılların deneyimine sahip olmasının yanı sıra, kendi web sitelerini de kurma konusunda bolca tecrübesi vardır. Spor yapmaktan nefret eder ve bunu meslektaşlarına açıklamak için çok zaman harcar. Şaka bir yana, Bora inanılmaz bilgili ve heveslidir ve harika incelemelerimiz ve makalelerimizin arkasındaki beyindir.

Selin Mutlu

Hosting Uzmanı, Test Uzmanı ve Yazar

LinkedIn: Selin Mutlu

Selin, iş ortaklarımızla çok yakından çalışır ve hosting sağlayıcılarını çok iyi tanır. Zamanının büyük bir kısmını markaları test etmek ve test sitelerimizi izlemekle geçirir. En büyük tutkularından biri, bilgilerini paylaşmak ve yeni başlayan web sitesi kurucularına ilk web sitelerinin hosting seçimlerinde yardımcı olmaktır. Selin ayrıca topladığı bilgileri kullanarak birçok makale ve inceleme yazar.

Nerede Bulunuyoruz?

İstanbul’da ortak bir ofisimiz var ancak çoğunlukla evden çalışıyoruz.

Istanbul
Bu site çerezleri kullanmaktadır.
Çerez politikamızı okuyun
Kabul Et